• Latviešu

0 prece - €0,00

lapā
Set Ascending Direction

Preces 1 līdz 24 no 212 atlasītajām

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

lapā
Set Ascending Direction

Preces 1 līdz 24 no 212 atlasītajām

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kompozītu hokeja nūjas

Izplatītākais hokeja nūju veids mūsdienās ir kompozītu hokeja nūjas jeb nūjas, kuras sastāv no viena gabala, bet iespējams no divām dažādu materiālu daļām. Lielākā daļa pasaules labako spēlētāju spēlē tieši ar kompozītu hokeja nūjām.
Kompozītu nūjas tiek izgatavotas izmantojot dažādus uzlabotus augstas veiktspējas materiālus, kas nodrošina izcilu izturību, elastību, sajūtu un jaudu.
Savu izvēli spēlētāji parasti izdara pēc pieredzes ar citām nūjām vai pēc sava spēlēšanas līmeņa. Viengabailainās kompozītu nūjas var būt ļoti vieglas, toties divdaļīgās - sakombinējot piedāvās labāko atbilstību tieši konkrētajam spēlētājam.
Kompozītu hokeja nūjas iedala pēc šādiem līmeņiem - pieaugušo kompozītu hokeja nūjas, pusaudžu kompozītu hokeja nūjas, jauniešu kompozītu hokeja nūjas un bērnu kompozītu hokeja nūjas.
Kompozītu hokeja nūju pieāvājums ir ļoti plašs. Mūsu veikala plauktos atradīsiet tādus kompozītu nūju ražotājus, kā CCM, Bauer, Easton, Mission, Reebok,TPS, Beaster, Warrior, Montreall un True.