• Latviešu

0 prece - €0,00

lapā
Set Ascending Direction

Preces 1 līdz 24 no 165 atlasītajām

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

lapā
Set Ascending Direction

Preces 1 līdz 24 no 165 atlasītajām

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Hokeja slidas

Lai gan lielākā daļa hokeja slidu izskats ir līdzīgs, augstākās klases hokeja slidas nodrošina labāku veiktspēju, komfortu un izturību nekā amatieru līmeņa slidas. Hokejam.lv ir pieejamas visa veida slidas hokejam: slidas priekš izklaides slidotavās, slidas amatieru hokejam, kā arī slidas profesionāliem spēlētājiem.

Hokejam.lv noliktavās ir visas plašās hokeja pasaules populārāko ražotāju hokeja slidas, visdažādākajās cenu kategorijās, kā arī jebkuram vecumam sākot no bērnu slidu vismazākajiem izmēriem, līdz pat vislielākajiem iespējamajiem hokeja slidu izmēriem.

Piedāvājam jums iegādāties hokeja slidas no tādiem ražotājiem kā Bauer, CCM, Easton, Graf, Reebok u.c.

Jums atliek tikai izvēlēties piemērotākās hokeja slidas, lai būtu vieglāk veikt izvēli jums nepieciešams tikai atbildēt uz jautājumu – priekš kā jums ir nepieciešamas slidas un cik lielai slodzei slidas jums būs paredzētas. Jūs spēlējat vairākas reizes nedēļa vai tikai brīvajos brīžos? Ja spēlējat tikai priekš savas atpūtas vai izklaidējoties kopā ar ģimeni, tad jums nebūs nepieciešamas profesionālās slidas ar īpaši stingru zābaku vai īpašu slidas asmeni. Ne vienmēr dārgākās hokeja slidas ir vislabākās.

Neatkarīgi no jūsu hokeja slidu veida nepieciešamības, Jums nebūs jāpārmaksā par iegādātajām slidām, jo regulāri piedāvājam atlaides hokeja slidām.

Tiekamies uz ledus!